Polska Agencja Prasowa 

Dla PAP wykonujemy oryginalne materiały filmowe, informacyjne dotyczące takich dziedzin jak nauka, sport, komentarz polityczny czy problemy społeczne. Cytowane są one przez wielkie liczące się media elektroniczne w Polsce.


DELL

Największy na świecie producent komputerów stale korzysta z naszych usług w zakresie szkoleniowych filmów instruktażowych dla pracowników, podwykonawców, gości zakładu.


Schindler

Dla szwajcarskiego producenta wind i schodów ruchomych wykonujemy filmy promujące działania firmy. Ostatnia produkcja to prezentowana na kinowym ekranie promocja bezpieczeństwa pracy z udziałem Supermana. 


Soletanche

Z francuską firmą z branży geotechnicznej wykonaliśmy serię filmów prezentujących największe inwestycje budowlane w Polsce, filmy promujące najnowocześniejsze technologie budowlane i film rocznicowy.


Volkswagen Poznań

Dla jednego z największych producentów samochodów w Polsce zrealizowaliśmy 3 fabularyzowane filmy szkoleniowe. Filmy składają się z kilku epizodów fabularnych o narastającym napięciu. Produkcja z udziałem zawodowych aktorów.


Ikea Industry

Dla największej fabryki mebli wykonaliśmy serię fotografii obiektów z lotu ptaka.


Żabka Polska S.A.

Dla sieci Żabka zrealizowaliśmy film szkoleniowy o dobrych praktykach sprzedaży oraz trzy krótkie materiały szkoleniowe dotyczące jednej z promocji.


TVP Kultura

Renomowany kanał telewizyjny korzysta z naszego sprzętu podczas realizacji swoich programów.


Lasy Państwowe

Stała współpraca z ORWLP w Bedoniu owocuje współprodukcją wielu przyrodniczych i informacyjnych pozycji, takich jak film z okazji 90-lecia Lasów Państwowych, emitowany w Telewizji Polskiej.


ArcelorMittal Huta Warszawa

Dla największego producenta stali w Polsce wykonaliśmy filmy szkoleniowe oraz film „Skąd bierze się stal” o charakterze naukowym.


Twinings

Dla producenta najlepszej herbaty przygotowaliśmy film korporacyjny, który pokazuje proces produkcji herbaty oraz jej pochodzenie.


Altax

Dla znanego producenta lakierów i zabezpieczeń drewna zrobiliśmy serię filmów instruktażowych dostępnych na YT dotyczących poprawnego lakierowania mebli drewnianych.


Urząd Miasta Łodzi

Dla Łódzkiego Magistratu kręcimy aktualnie film o najdłuższej ulicy handlowej – o ulicy Piotrkowskiej. Film realizujemy w najważniejszych jej punktach, filmujemy atrakcje architektoniczne, znane miejsca i festiwale, także przy użyciu drona.


Veolia

Dla światowej sieci związanej z branżą energetyczną wykonujemy filmy szkoleniowe, tłumaczenia filmów korporacyjnych i obsługujemy medialnie.


Mosty Łódź

Dla najbardziej znanej firmy z branży budownictwa drogowego zrobiliśmy film promujący inwestycję budowy Trasy Górna w Łodzi. Ujęcia zostały wykonane z lotu ptaka, wykorzystano 4-letnie archiwa zdjęciowe tej inwestycji.


Agencja reklamowa Lightscape

Wraz z kreatywnymi kreujemy rzeczywistość w wyjątkowo kreatywny sposób. Jesteśmy niezwykle zaszczyceni, że koledzy z Lightscape traktują nas jako solidnego i stałego partnera.


Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi

Dla najbardziej znanej firmy z branży budownictwa drogowego zrobiliśmy film promujący inwestycję budowy Trasy Górna w Łodzi. Ujęcia zostały wykonane z lotu ptaka, wykorzystano 4-letnie archiwa zdjęciowe tej inwestycji.


Urząd Miasta Łodzi

Dla Łódzkiego Magistratu kręcimy aktualnie film o najdłuższej ulicy handlowej – o ulicy Piotrkowskiej. Film realizujemy w najważniejszych jej punktach, filmujemy atrakcje architektoniczne, znane miejsca i festiwale, także przy użyciu drona.


Kaufland Polska

Dla sieci sklepów Kauflad zrealizowaliśmy film szkoleniowy BHP. Jest on używany w ponad stu sklepach na terenie całego kraju. Grupa Kaufland należy do 10 największych przedsiębiorstw handlowych Europy i dominuje w branży hipermarketów.


Lorenz Snack-World

Dla lidera w branży słonych przekąsek, firmy Lorenz Snack-World (producent m.in chipsów Crunchips i Peppies)- zrealizowaliśmy film szkoleniowy dotyczący dobrych praktyk sprzedaży. W filmie zagrało dwoje aktorów: Magda Drewnowska i Bartek Nowosielski.


Smurfit Kappa Poland

Dla polskiej grupy fabryk światowego lidera w produkcji opakowań zrealizowaliśmy film wizerunkowy: dla całej grupy oraz cztery filmy promocyjne dla poszczególnych oddziałów, reportaż promocyjny z dorocznego spotkania z klientami SmurfitKappa: Innovation Day.


Econcern (Holandia)

Dla holenderskiej firmy Econcern – światowego lidera w branży energii odnawialnej – zrealizowaliśmy reportaż oraz archiwizację video międzynarodowej konferencji, zorganizowanej podczas poznańskiej światowej Konferencji Klimatycznej COP-14.


Honeywell Polska

Dla Honeywell Polska wykonaliśmy film szkoleniowy BHP, w angielskiej, polskiej, tureckiej, rosyjskiej wersji językowej.


SKF

Dla poznańskiej fabryki szwedzkiego koncernu SKF zrealizowaliśmy film promocyjny z okazji pięćdziesięciolecia istnienia firmy. Film powstał w polskiej i angielskiej wersji językowej.


Real

Dla sieci supermarketów Real,- zrealizowaliśmy obszerny filmowy materiał szkoleniowy z zakresu GMP/BHP (dobre praktyki higieniczne i bezpieczeństwo i higiena pracy). Łączna długość materiału filmowego to ponad 80 minut.


Gamrat S.A.

Dla Gamrat S.A. przygotowaliśmy film wizerunkowy na potrzeby B2B, B2C i na targi. Film powstał w polskiej, rosyjskiej i angielskiej wersji językowej. Ponadto zrealizowaliśmy także film szkoleniowy, prezentujący prawidłowy sposób układania wykładzin Gamrat. Ten film także zrealizowaliśmy w trzech wersjach językowych.


Szkoła Głowna Handlowa w Warszawie

Dla SGH – wiodącej polskiej wyższej uczelni ekonomicznej – zrealizowaliśmy film promujący nowy kierunek studiów: „Global SGH”.


Promedica24

Dal firmy Promedica 24 wykonaliśmy film wizerunkowy kierowany do potencjalnych pracowników.


Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów

PIAP jest firmą zajmująca się wdrożeniami nowoczesnych rozwiązań i robotyzacją linii produkcyjncyh. Dla Przemysłowego Instytutu Automatyki i Pomiarów wykonaliśmy filmy przedstawiające realizacje modernizacji linii i urządzeń u klientów.


Urząd Miasta Redy

Film dla miasta Reda to krótka, dynamiczna forma utrzymana w nowoczesnej konwencji. Film powstał w polskiej, angielskiej i niemieckiej wersji językowej.


Mondi Group (Austria)

Dla korporacji o światowym zasięgu – Mondi Group zrealizowaliśmy trzy filmy szkoleniowe, które wykorzystywane są w ponad 120 zakładach na całym świecie. Obecnie wykonujemy tłumaczenia na języki narodowe.

Mondi Packanging Paper Świecie

Dla największego w Polsce producenta papieru zrealizowaliśmy dwa filmy szkoleniowe BHP: dla gości oraz dla firm podwykonawczych. Filmy zostały zrealizowane w języku polskim i angielskim.


Zakłady Tłuszczowe Kruszwica

ZTK Kruszwica to największy w Polsce producent margaryny i olejów jadalnych. Dla kruszwickich zakładów wyprodukowaliśmy film promocyjny, film szkoleniowy oraz tłumaczenie korporacyjnego filmu promocyjnego.


Essel Propack (Wielka Brytania)

Dla Światowego lidera produkcji tub laminowanych – firmay Essel Propack wykonaliśmy film promocyjny na targi oraz do kontaktów B2B.


Tempo Finanse

Dla instytucji finansowej zrealizowaliśmy fabularyzowany film szkoleniowy z udziałem aktorów: Magdaleny Drewnowskiej, Bartka Nowosielskiego, Michała Kruka.


Naviexpert

Spółka nowych technologii, która stworzyła innowacyjny system nawigacji satelitarnej on-line na telefony komórkowe. Film, który zrealizowaliśmy dla spółki Naviexpert – w krótkiej, zabawnej fabule – przedstawia cechy nawigacji w telefonie komórkowym.


Gmina Inowrocław

Film promocyjny dla Gminy Inowrocław – opowiada o walorach Czarnych Kujaw. Film zrealizowaliśmy w językach: polskim, niemieckim i angielskim.


Gmina Tarnowo Podgórne

Dla jednej z najprężniej rozwijających się gmin w Polsce przygotowaliśmy telewizyjny spot reklamowy oraz film promocyjny w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim.


Gmina Baruchowo

Niewielka gmina na Kujawach – jako jedna z niewielu w Polsce – ma swój film promocyjny. Film o niezwykle malowniczym i spokojnym regionie powstał w trzech wersjach językowych: polskiej angielskiej i francuskiej.


Bunge (USA)

Korporacja branży spożywczej o światowym zasięgu. Dla Bunge przygotowaliśmy tłumaczenie oraz polską ścieżkę dźwiękową do korporacyjnego filmu promocjnego.


Wydawnictwo Szkolne PWN

Dla Wydawnictwa Szkolnego PWN rejestrowaliśmy i montowaliśmy cykl wykładów Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego w Polsce IATEFL.


Gmina Kórnik

Dla Urzędu Miasta i Gminy w Kórniku wykonaliśmy film promocyjny oraz spot reklamowy. Film utrzymany w ciepłej tonacji, w polskiej i angielskiej wersji językowej, prezentuje zabytki oraz sportowe i rekreacyjne atrakcje Kórnika i okolic.